Biografi

Emri:          Shkodran                 

Mbiemri:        Veseli
           

Datëlindja:     11.12.1990

Vendlindja:     Gjakovë , Kosovë

Vendbanimi:     Wien , Austri


Klubi:          Tosan GymComments on this page:
Comment posted by Ardian, 08/03/2014 at 3:05am (UTC):
Bravo shkodran je krenari e te gjith shqiparve.. Suksese

Comment posted by merita, 11/20/2010 at 11:40pm (UTC):
he is PERFECT

Comment posted by M.Gjocaj, 05/09/2010 at 11:43am (UTC):
Shkodran je i dallun me talentin ton vetem per para komplimete GjociAdd comment to this page:
Your Name:
Your message:

News
 


26 Dhejtor:
Vëllezerit Seferi luftojnë në Vjenë


Dy vëllezerit shqiptarë, më të
suksesshmit në sportin e boksit
Sefer dhe Nuri Seferi do të Boxojnë
në Vjenë para se të përfundoi
ky vitë.

Advertisement
 
News
 

Boksieri shqiptarë më i mirë i vitit
2008 Nuri Seferi arriti një fitore të
rëndësishme sonte në kryeqytetin
Zvicëran. Mposhti Joseph Marwa
22-12-1 në parameqet e luftës
Klitschko vs. Johnson.

News
 
Seferi i "vodhi" spektaklin
Klitschko-vit

Ylli i boksit shqiptarë Nuri Seferi
ishte vetëm në parameqet e
mbrëmjes së kampionit Vitali Klitschko
por ky i fundit mbeti nën hije të
luftëtarit shqiptarë i cili i flakërojë
shikuesit.


News
 
Besim Kabashi

Kampioni WKA i botës në kikboks
Besim Kabashi ishte i pamëshirshëm
në duelin e tij kundër kampionit
Kinez Li Jixiang.
Kabashi shenoi fitore me Knock-Out.

 
Today, there have been 1 visitors (8 hits) on this page!
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=